Tacamole, czyli mexican grill.

Pyszna wołowina i świeże składniki.

W Warszawie całkiem niedawno powstała nowa sieć barów meksykańskich zlokalizowanych na food courtach galerii handlowych. Widziałem ich w Złotych Tarasach, Arkadii oraz Blue City są również w Galerii Mokotów.

Uwielbiam kuchnię meksykańską, buritto, taco, enchiladas, fajitas a przede wszystkim poziom ostrości tej kuchni ( w kolejnym wpisie opowiem moje przygody z warszawskim Spoco loco) i sposób przyprawiania mięsa.

Tacamole nie kreuje się na restaurację meksykańską tylko na szybki meksykański bar ze świeżym i zdrowym jedzeniem.  Jadłem tam kilka razy, zarówno w Złotych Tarasach jak Arkadii.

Buritto, taco, miskę i rzeczywiście wszystko jest godne polecenia.  Ich pełne menu znajdziecie na stronie :

http://tacamole.pl/menu/

Co istotne mają nie tylko pszenne tortille ale również pełnoziarniste oraz ryż brązowy.

Opiszę miskę z wołowiną, która jest tak naprawdę przeniesieniem buritto do plastikowej miski. Wybrałem w większej wersji Grande za 22, 90 pln można również  wybrać mniejszą porcję za 18,90 pln.

ok 140

Składniki to  : ryż (kolendrowo-limonkowy biały lub brązowy)+ mięso (do wyboru: szarpana wołowina,  + fasola (czarna lub pinto) + salsy  (do wyboru: łagodne lub ostre) + dodatki (ser lub śmietana, sałata rzymska)

Ja wybrałem ryż brązowy, szarpaną wołowinę, fasolę pinto, ostrą salsę, ser, pomidora,  sałatę rzymską, kukurydzę.

ok 145

Wołowina jest przepyszna, długo marynowana, pozostałe składniki, świeże i wysokiej jakości. Ostra Salsa jest pikantna ale nie niszczy przełyku.

Tacamole bardzo przypadło mi do gustu i jestem częstym gościem.

Polecam !

Kontakt :

Centrum Handlowe BLUE CITY

Centrum Handlowe GALERIA MOKOTÓW

Centrum Handlowe ZŁOTE TARASY

Centrum Handlowe ARKADIA

Fun Page

https://www.facebook.com/meksykanskie

Polub nas na facebooku

Polub Strefę Konsumenta na Facebooku