Szaszłykarnia Białystok, tradycja od 1984 roku.

Siła tradycji.

Piszą o sobie :

Szaszłykarnia to miejsce o wieloletniej tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Założona w 1984r. nieustannie przyciągała klientów prawdziwą polską kuchnią. Na początku 2012r. został przeprowadzony generalny remont specjalnie z myślą o stworzeniu przytulnego miejsca, w którym każdy znajdzie swoją ulubioną potrawę. Idealne miejsce dla osób tęskniących za aromatycznym, domowym jedzeniem.
Możesz być pewien, że serwowane przez nas dania są wykonane ze świeżych produktów najwyższej jakości oraz szczypty serca naszych kucharek.

Przyjdź, zjedz a wrócisz na pewno!”

I jak piszą tak jest, ja wracam jak tylko jestem w Białymstoku czyli raz na dwa-trzy tygodnie.

Szaszłykarnia mieści się przy ulicy Mickiewicza 13, naprzeciwko galerii handlowej Alfa, wejście jest dość niepozorne.

 

ok 187

 

Jadłem zupę cebulową, grochówkę, krupnik, pomidorową, wszystkie domowe, bardzo dobre. Najczęściej jadam tam jednak grillowaną pierś z kurczaka ze szpinakiem, jajkiem sadzonym oraz zestawem surówek w cenie 13.90 pln.

ok 183

Pierś jest soczysta, szpinak mocno czosnkowy plus jajko sadzone, świetne połączenie do tego zestaw sezonowych surówek.

Lokal jest niewielki ale schludny, codziennie jest inny zestaw obiadowy a ceny bardzo niskie. Nie próbowałem jeszcze typowo mącznych potraw, które są dumą Podlasia takich jak babka ziemniaczana, kiszka i osławione kartacze. Na takie przysmaki jeżdżę do pobliskiego Supraśla i baru Jarzębinka ale o tym innym razem.

Obsługa jest również bardzo miła, w końcu tradycja zobowiązuje !

Fun Page Szaszłykarni

 

Polub nas na facebooku

Polub Strefę Konsumenta na Facebooku