Pizza&Pasta, kolejna dobra pizza.

Tylko sosu zabrakło.

Niedawno naszła mnie ochota na pizze (co dziwne nie jest, bo często na nią ochotę miewam), jednak tym razem nie sieciową. Chciałem wypróbować jakieś nowe miejsce, otworzyłem zakładkę pyszne.pl, i zacząłem sprawdzać jakie nieznane mi lokale dowożą pizze w moje rejony ( dostarczają w obrębie Pragi Południe).

Aby uniknąć rozczarowania, nie wybierałem jak zazwyczaj na „chybił trafił”, ale i opinie poczytałem. Tak trafiłem na Pizze&Paste z Igańskiej 26, która recenzje ma dość dobre. W lokalu nie byłem, ale piszą, że jest malutki i ma uroczy włoski klimat , nie jest taśmową fabryką pizzy.

Zamawiam

CAPRICIOSE

(mozzarella, sos pomidorowy, szynka, pieczarki), dużą 42 cm, 25,90 pln. Opłata za dowóz to 5 pln.

 

witek 005_Fotor

witek 006_Fotor

witek 007_Fotor

witek 010_Fotor

witek 011_Fotor

 

I wszystko ładnie pięknie. Cieniutkie ciasto bez wielkich rantów. Ser to rzeczywiście mozzarella, do tego ładnie przypieczona z charakterystycznymi bąblami. Szynka też niezłej jakości, pieczarki nie zrobiły kałuży. Brakuje jednego – sosu. Jest go ciut za mało, przez co pizza robi się sucha. W takim momencie popełniłbym największy grzech pizzożercy, mając na sumieniu płacz małego prawdziwego, a nie sztucznego Włocha – polałbym sosem. Którego nie miałem, a ketchup to jednak gruba przesada.

 

witek 012_Fotor

 

Na koniec spojrzałem na rachunek, i uśmiechnąłem się gdy zobaczyłem, że jako za dowóz, policzyli sos.. Zrządzenie losu, że właśnie jego mi brakowało.

 

Reasumując.

Całkiem dobra pizza z jakościowymi składnikami, którą mogę śmiało polecić. Myślę, iż spróbuję również w lokalu.

Ich FanPage.

Polub nas na facebooku

Polub Strefę Konsumenta na Facebooku