NieNaŻarty – czy za 12 pln można przygotować smaczny obiad ?

Bardzo atrakcyjne ceny.

 

NieNaŻarty to kolejny lokal oferujący domową kuchnią w szalenie atrakcyjnych cenach. Dania są tak tanie, że praktycznie nie opłaca się gotować – zestaw dnia ( zupa + drugie danie), kosztuje zaledwie 12 pln. Gdy sami wybierzemy mięso i dodatki wyjdzie bardzo podobna cena.

Jak na nich trafiłem ? Niestety nie działają w Warszawie, choć w Stolicy funkcjonuje knajpa o takiej samej nazwie. Wiedziałem, że będę na wycieczce w moim ulubionym mieście i sprawdziłem jakie miejsca preferuje wujek google.

NieNaŻarty wygrali w cuglach, zatem czas odsłonić karty i sprawdzić czy nie blefują.

 

volvo 054_Fotor

volvo 055_Fotor

volvo 057_Fotor

volvo 068_Fotor

 

Wnętrze przypominające bardziej eleganckie bistro, na pewno nie taniego mleczaka. A jak z jedzeniem ? Zamawiamy dwa zestawy, płacimy 24 pln i odbieramy posiłki. Najpierw zupy – żurek i krupnik.

 

volvo 058_Fotor

volvo 060_Fotor

volvo 062_Fotor

 

Spory kawałek kiełbasy, jajko, majeranek – niby wszystko powinno grać. Jednak żurek jest zbyt wodnisty, nie ekonomiczny – wątpię by chcieli przyoszczędzić, ale wyrazistości niestety brakuje.

 

volvo 063_Fotor

 

Krupnik znacznie lepszy, świetny wywar, odpowiednia ilość kaszy, koperek – nie ma się do czego przyczepić. Na drugie danie zamówiliśmy pierś nadziewaną pieczarkami oraz mielonego z dodatkami.

 

volvo 059_Fotor

volvo 064_Fotor

volvo 066_Fotor

 

Słusznej wielkości mielony, prawdziwie domowy z cebulką, pierś jeszcze lepsza- soczysta solidnie nadziana dobrze przyprawionymi pieczarkami. Buraczki, kiszona kapusta i pekińska również bardzo mi smakowały.

Odpowiadając na pytanie z tematu – NieNaŻarty udowadnia, że można serwować smaczne, domowe posiłki w niskich cenach, a działają w Radomiu przy ulicy Niedziałkowskiego 10/8.

„No pewnie niskie czynsze, rachunki itp …” Zgadza się, pewnie tak. Co nie zmienia faktu, że kibicuję aby takich lokali powstawało jak najwięcej.

Ich FanPage oraz menu.

Polub nas na facebooku

Polub Strefę Konsumenta na Facebooku