Maxi, pizza w C.H. Tesco Gocław.

Atrakcyjne promocje.

Maxi posiada w Warszawie jeden lokal, a raczej okienko z ogródkiem na food courcie w niewielkim centrum handlowym Tesco Gocław przy ulicy Fieldorfa. Firma zarejestrowana jest w Kielcach, działa również w Poznaniu, Rzeszowie i na Górnym Śląsku. Jadłem pizze z Maxi w Tesco Gocław kilka lat temu. Na pewno zła nie była, gdyż bym zapamiętał. Z tego samego powodu, mega wrażenia też nie mogła na mnie sprawić. Niedawno przypomniałem sobie o gocławskiej pizzerii czytając recenzje Pana Testera. Miałem ogromną ochotę na pizze, ale nie taką ortodoksyjną, oryginalnie włoską, z pieca opalonego drewnem. Rzucaną na dokładnie trzy metry a następnie wkładaną do pieca przez prawdziwego Włocha od co najmniej pięciu pokoleń :) Na taką również często mam ochotę, ale nie tym razem. Postanowiłem zamówić pizze z Maxi do domu. Przeglądając menu zauważyłem kilka ciekawych ofert. Wybieram promocję „druga pizza za 1,99 pln”, zamawiam i płacę online, za dwie pizze na cienkim cieście po 45 cm, coś koło 40 pln. Czekam blisko 50 minut i kurier zjawia się z gorącą pizzą.

pizza 033_Fotor

Dracula
Sos pomidorowy pikantny, Ser mozarella, Szynka, Papryka, Cebula, Boczek, Salami, Oregano, Pieczarki.

pizza 035_Fotor

pizza 036_Fotor

pizza 037_Fotor

pizza 038_Fotor

pizza 040_Fotor

Ciasto cienkie, mnóstwo składników dobrej jakości. Cebula i papryki przyjemnie chrupią. A co najważniejsze ser jest genialny. Nie oszukane skrawki seropodobne tylko ciągnąca się mozzarella i to jak pięknie przyrumieniona. Ciasto jest rzeczywiście specyficzne, przypomina mi to z Pizza Hut. Generalnie Dracula w smaku podobna jest do placków z Pizzy Hut. Może miałem szczęście, ale nie mogę się przyczepić, choćbym mocno chciał. Chociaż sosu gratis nie dołączyli. Ale to dobrze, gdyż to grzech i po każdym polaniu pizzy sosem płacze jeden, prawdziwy mały Włoch. Wspominałem już o tym w recenzji pizzy z Nowolipek.

Następna pizza to..

Carbonara
Ser mozarella, Tymianek, Sos śmietanowy, Cebula, Boczek, Pieczarki.

pizza 041_Fotor

pizza 043_Fotor

pizza 044_Fotor

pizza 045_Fotor

pizza 046_Fotor

pizza 048_Fotor

Carbonara, a raczej wariacja na jej temat też smakuje nieźle. Podobnie jak w Draculi, dużo świetnych składników i znakomicie przyrumieniony ser. Pierwsza kompozycja jednak bardziej przypadła mi do gustu.

Podsumowując, o ile nie jesteście wyznawcami wyłącznie tej „prawdziwej :)” na półprzezroczystym cieście, z minimalną ilością sera i pomidorów, furą rukoli i czosnkowej oliwy, będziecie zadowoleni. Ja jestem i polecam ( nie tylko na kaca).

Ich FanPage .

 

 

Polub nas na facebooku

Polub Strefę Konsumenta na Facebooku