Guseppe, Ristorante, Rigga, czyli mrożone pizze od Dr. Oetkera.

Przegląd mrożonej pizzy.

Są takie dni gdy w lodówce jest pusto, a jedyne miejsce do którego ochotę ma się wyjść to najbliższy sklep. Są takie wieczory gdy jest już grubo po godzinie 1, towarzystwo głodnieje, a żadna pizzeria (prócz tych nocnych) nie dowozi pizzy. W obu przypadkach z pomocą przychodzi nam Dr. Oetker i jego pizze. Albo żadne z wymienionych zdarzeń, nie ma miejsca. Po prostu mam czasem ochotę na dobrą mrożonkę. Próbowałem wszystkich nie raz. Zaczniemy od najtańszej i najmniejszej, czyli pizza :

Rigga ( 255 g, coś koło 6pln)

pizza 005_Fotor

Szynka, salami, pieczarki, cebulka.

pizza 006_Fotor

pizza 014_Fotor

pizza 015_Fotor

pizza 016_Fotor

pizza 017_Fotor

pizza 018_Fotor

Pizza określana jako rodzinna, domowa. Pamiętam reklamę, w której cała rodzinka od babci po wnuczki rzucała pizze na stół, radując się przy tym, tworząc sielską atmosferę. Ciasto jest średniej grubości, dodatków nie wiele. Ser się w miarę ciągnie. Najgorsza kompozycja, nie polecam.

Guseppe ( 410 g, trochę ponad 8 pln)

b 004_Fotor

Szynka, pieczarki, czerwona cebulka.

b 013_Fotor

b 014_Fotor

b 015_Fotor

b 016_Fotor

b 017_Fotor

b 018_Fotor

I jest zdecydowanie lepiej, wprawdzie nie preferuje grubego ciasta, ale to jest takie zapiekankowe. Chrupiące na zewnątrz, puszyste w środku. Składników jest bardzo dużo, są dobrej jakości. Pizza targetowana na imprezową. I taka właśnie jest, a przy tym bardzo sycąca.

Ristorante ( 340 g, cena koło 8pln)

pizza 001_Fotor

Szynka, pieczarki, czerwona cebulka.

pizza 004_Fotor

pizza 007_Fotor

pizza 008_Fotor

pizza 012_Fotor

„Ristorante smakuje jak w prawdziwej włoskiej pizzerii” Nie smakuje, choć jest temu najbliższa. Zresztą nie porównujmy pizzy mrożonej z wypiekaną na bieżąco. Moje zdanie o smakach „prawdziwej włoskiej pizzy” wyraziłem w kilku innych recenzjach, linki na dole.  Nie ukrywam, iż Ristorante to moja ulubiona pizza mrożona. Cieniutkie ciasto, ser mozzarella, dobry sos. Na szybki obiad, jak najbardziej polecam.  Na randkową kolację posypcie choć oregano, to może po łbie nie dostaniecie, o ile schowacie pudełko :)

Reasumując, Ristorante i Guseppe to na pewno liderzy mrożonej pizzy, od Riggi trzymajcie się z daleka.

Ich FanPage

Inne recenzje pizzy.

Renesans

Domino’s

Nowolipki

City

 

 

 

Polub nas na facebooku

Polub Strefę Konsumenta na Facebooku