Bacon ClubHouse Burger, nowości spod znaku złotych łuków.

I nawet blondyna z reklamy wprowadza w błąd.

Zapowiadałem, że raz na jakiś czas na blogu będą pojawiać się recenzje z amerykańskich sieciówek. Oczywiście głównie nowości i wersje limitowane. Swoją drogą, zastanawiające jest dlaczego codziennie odwiedzają ich tłumy klientów, skoro nikt nie lubi fast foodów i z każdej strony są hejtowane. Pewnie przyjeżdżają na kawę i lody.. Tak w Maku kawa i lody są bezkonkurencyjne.

A jeszcze ciekawsze dlaczego firmy wpadają na takie pomysły :

531070_482989165057542_149939721_n

 

to akurat żart, gdyż logo ściągnąłem ze starego amerykańskiego filmu, ale niedawno idąc ulicą zobaczyłem takie orientalne cudo :

 

betrlin 001_Fotor

 

Wracając do naszych nowości i kanapki Bacon ClubHouse Burger, o ile mnie pamięć nie myli debiutowała na naszym rynku już w zeszłym roku o podobnej porze, tuż po zimowym drwalu. Na pewno kojarzę reklamę z ładną blondynką ze wzorową figurą wcinającą tytułową kanapkę. Wiadomo jedzenie z McDonalds nie tuczy.

Wzorem kilku ostatnich promocji limitowanych, ponownie możemy wybrać rodzaj mięsa- wołowinę lub kurczaka, oczywiście zamawiam pierwszą opcję w zestawie.

 

betrlin 002_Fotor

 

Skład Bacon ClubHouse Burgera brzmi imponująco.. bo burger z Royala, ser cheddar, bekon, pomidor, sałata, czerwona cebula i burgerowy sos, nie piszą o tym otwarcie, ale uwierzcie to sos, który dodają do Big Maca.

 

betrlin 003_Fotor

betrlin 004_Fotor

betrlin 006_Fotor

betrlin 007_Fotor

betrlin 011_Fotor

 

I wydaje się, że musi zagrać i nie może smakować źle. Niestety smakuje. Nie ratuje kanapki royalowy kotlet, wysmażony na chrupko bekon, czy mój ulubiony sos Big Mac. Bułka niszczy wszystko, jest przeraźliwie sucha, ser niewyczuwalny, pomidor i cebula również. W połowie zacząłem się męczyć i czułem jakbym gryzł trociny.

Reasumując.

Zwykle Mak trafia z promocjami. Tak było z Drwalem, podwójnym McRoyalem, Wieśkiem, New York Beef Burgerem.. Tym razem nie wyszło. Z kurczakiem nie spróbuję. Poczekam na coś nowego.

Polub nas na facebooku

Polub Strefę Konsumenta na Facebooku